19 lutego 2016

Zmiany bloga - nowa ja!

Witajcie!

Pewnie teraz, gdy weszliście na mojego bloga dostrzegliście całkowite zmiany. Otóż to. Już dawno zamierzałam zmienić wygląd bloga teraz tego dokonałam. Postanowiłam nieco zmienić mój blog. Teraz chcę dodawać przepisy kulinarne oraz wrażenia z jakieś podróży do miasta. Oczywiście nadal będę pisała co u mnie, moje przemyślenia itp. Tylko postanowiłam połączyć moje dwie pasje, czyli podróżowanie i gotowanie. Ma to wyglądać tak:

Jadę załóżmy do jakiegoś miasta w Polsce. Tam dowiaduje się trochę o historii miasta, opisuje swoje wrażenia oraz odwiedzę jedną z restauracji i się dowiem jakie są przysmaki danego rejonu. Gdy wrócę do domu mój pierwszy post będzie o wrażeniach i podróży, a kilka dni po dodam post z przepisem regionalnym.

Chcę zacząć żyć od nowa. Zostały mi teraz tylko dwie chemię i chcę żyć jak normalna nastolatka. Też może być tak, że nie będę miała czasu dodać posta na bloga, ponieważ będę musiała nadrobić zaległy materiał i się uczyć. Podejrzewam, że przez najbliższe 2 miesiące będę miała urwanie głowy z lekcjami no, ale zobaczymy. Póki co to są moje zamiary i będę dążyć do tego, żeby je realizować.

Jeśli chodzi o pomaganie. Oczywiście nadal jestem chętna, ale zdecydowałam że będę promować fundację DKMS oraz Tak dla transplantacji. W czasie choroby chciałam chodzić po onkologii do dzieci, żeby ich pocieszać itp.  Niestety nie mam siły... Gdy już widzę na facebook, że ktoś nie daję rady w chorobie to popadam w depresję. Jestem za słaba. Przepraszam Was. Natomiast chcę promować DKMS i Tak dla transplantacji, robić apel i zachęcać ludzi do oddawania szpiku lub podpisania oświadczenia woli.


Co u mnie słychać?

Dzisiaj powinnam mieć podawaną chemię, ale niestety złapałam wirusa i chemia została przesunięta. W przyszłym tygodniu w poniedziałek mam stawić się do szpitala. Jeśli chcecie śledzić moje dalsze losy. Zapraszam na facebook---> kliknij tutaj


2 komentarze:

Joanna Knebel pisze...

Świetny post! Zapraszam do mnie asiaknebel.blogspot.com :) Miło mi będzie jak pozostawisz po sobie ślad :)

Justyna Kaczor pisze...

Super post. :-) Bardzo mocno Ci kibicuję. :-)

Pozdrawiam i zapraszam do siebie: http://www.fitnesswomen.pl