14 września 2015

Pytania do Kamili Makowskiej!

Witam!
Co robicie w niedzielę? U mnie jest ciepło i wypoczywam sobie na tarasie. Dzisiaj jeszcze w planach mam odrobienie lekcji i poćwiczyć sobie gramatykę hiszpańską. Niby język hiszpański taki prosty, ale gramatyka ciężka... Wczoraj wymyśliłam, że dzisiaj zrobię pytania do mnie. Na czym to polega? Możecie zadawać mi różne pytania co byście chcieli wiedzieć  na mój temat. Pytajcie mnie na blogu, na fanpagu pod postem, który za chwilę dodam i również na wiadomości priv. Nie krępujcie się mi zadawać  pytań. Ja postaram się na wszystkie Wam odpowiedzieć. Jak chcecie to nawet możecie po kilka pytań pozadawać. Im więcej tym lepiej. Czekam na wasze pytania do jutra do godziny 16: 30. Macie dobę i godzinę . Ja jutro postaram się w rzucić filmik video jak odpowiadam na Wasze pytania. Czekam z niecierpliwością. Mam nadzieję, że to wypali i będzie dużo pytań, a nie np. Z 10. Hihihi :-D

13 komentarzy:

Marta Wójcik pisze...

Masz juz jakies plany na przyszlosc, typu czy wiesz czym chcesz sie zajmowac, myslisz o zalozeniu rodziny czy niezaleznym zyciu? :)

Anonimowy pisze...

Chciałabyś mieć rodzeństwo? Skąd bierzesz tyle chęci i siły do życia? Do jakiego kraju chciałabyś pojechać?

Franka pisze...

Jakie są Twoje marzenia?

Justyna Mroz pisze...

Co moglabys robuc codziennie

Justyna Mroz pisze...

Co moglabys robuc codziennie

Justyna Mroz pisze...

Co najbardziej lubisz jeść polskiego?

Justyna Mroz pisze...

Co najbardziej lubisz jeść polskiego?

kasia kas pisze...

życie wciąz rzuca kłody pod nogi a ty taka pozytywnie nastawiona, skąd bierzesz siły dziewczyno:)?

Anna pisze...

Może jakiś ulubiony cytat z książki/filmu/swój, który zmotywuje do zmiany życia?

Anonimowy pisze...

Większość z nas nigdy nie zachorowała poważniej niż na zapalenie płuc. Większość z nas najwięcej czasu spędziła w szpitalu kiedy złamała rękę. Powiedz nam jak to jest spędzać tyle czasu w szpitalu. Co tam porabiasz całymi dniami? Masz ulubionego lekarza/pielęgniarkę? Myślałaś o pracy w szpitalu? Masz kontakt z innymi chorymi dzieciakami czy wolisz otaczać się zdrowymi by nie myśleć o chorobie? M.

Charlie pisze...

To i ja dorzucę coś od siebie :) Jakie są Twoje inspiracje? Najbardziej magiczny moment w Twoim życiu? Najbardziej szalona przygoda? Twoje pomysły pokonanie nudy pochmurnych dni?

Anonimowy pisze...

Jaka jest twoja ulubiona pora roku, książka, film, kim są twoi rodzice z zawodu?

Anonimowy pisze...

Wymień 3 wartości którymi się kierujesz w życiu?
Wymień kilka marzeń. Poza wyzdrowieniem:)