11 września 2015

III Mały Festiwal Integracyjny "Ty i ja" w Heliosie w Bydgoszczy!

Dzień dobry!

Co u Was słychać? Ja jestem podekscytowana wczorajszym festiwalem i nie mogę się "ocknąć".
Dziękuje bardzo moim lekarzom, że pozwolili mi wyjść wczoraj ze szpitala i mogłam pójść na ten niesamowity festiwal. W domu jestem, aż przyjdzie dołek. Bardzo dziękuje organizatorkom za zaproszenie mnie i za wspaniałą atmosferę, że mogłam poznać niesamowitych ludzi, którzy też brali udział w wystawie "Moja autoterapia" ,że mogłam osobiście poznać Prezydenta Bydgoszczy i Panią Wiceprezydent ,że mogłam poznać Mateusza Lasiowskiego, czyli Lasio Companiję, że mogłam obejrzeć filmiki i posłuchać niesamowity koncert Doroty Osińskiej, która wygrała w II edycji The Voice Of Poland oraz dziękuje za niesamowite podarunki dla mnie... Ten festiwal wywołał u mnie emocje, wzruszenie. Naprawdę dziękuje.
 Również dziękuje Pani Wiceprezydent za cudowny obraz. Wzruszyła mnie swoimi słowami : "Szukałam dla ciebie długo czegoś, co by pasowało do twojej osobowości i wybrałam dla ciebie obraz przedstawiający dziewczynę, która zaczarowuję jednorożca jak ty nas".


Tablica "Moja autoterapia" w Heliosie!

Z Paniami organizatorkami . Magdaleną Glazą i Moniką Kanią! Bardzo dziękuję za zaproszenie i miłą atmosferę! :-)Książka od Prezydenta Bydgoszczy z dedykacją dla mnie! Bardzo dziękuje!


Z Mateuszem Lasiowskim, czyli z Lasio Companija! Po którymś razie udało mi się go złapać! Hihihi :-D

Z moją kochaną mamusią, która towarzyszyła mi w tym niesamowitym festiwalu!

Dziękuje za tą niesamowitą koszulkę! Jest wyjątkowa! 
"Żyję tak, by być motywacją dla innych."Ps. Niestety nie udało mi się zrobić zdjęcia z Dorotą Osińską. Może za kilka lat...


2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Przepiękny obraz i rzeczywiście do ciebie pasuje:-)

Kamila Makowska pisze...

Dziękuję bardzo :)