15 lipca 2015

Zaproszenie Martyny Wojciechowskiej!

Dzień dobry!
Wczoraj obiecałam wam napisać post o moich zamiarach.  Więc tak... Postanowiłam zaprosić Panią Martynę Wojciechowską do naszego szpitala . Dzisiaj wieczorem muszę dokończyć pismo do dyrekcji szpitala o zgodę, żeby zaprosić ją . Ciężko jest napisać taki poważny list do dyrekcji. Myślę, że jest to idealny pomysł. Dzieci, które  leżą tygodniami w szpitalu będą miały niezłą atrakcje. Pani Martyna by mogła opowiedzieć o swoich podróżach i przygodach. Ostatnio widziałam, że fundacja "Mam marzenie" spełniło marzenie chorej dziewczynki. Jej marzeniem było spotkanie z Panią Martyną. Chcę spróbować...skoro wyświetliła mojego bloga i udostępniła to czemu nie mogła by przeczytać zaproszenia i przyjechać do chorych dzieci? Pani Martyna jest niesamowitą  osobą i rozumie co my chore dzieci przeżywamy. Jakby przyjechała, planuję zrobić dla niej niespodziankę z dzieciaczkami.  Hmmm...no zobaczymy. Czy mój plan się powiedzie.... Trzymajcie kciuki, żeby się udało!
PS. Tylko spójrzcie na te zdjęcie! Jest śliczne! Pokazane jak Pani Martyna szczerym sercem kocha dzieci.

5 komentarzy:

Agnieszka Lasok pisze...

Wow Kamila! Świetny pomysł. Na pewno dzieci będą zachwycone gdy spotkają się oko w oko z Martyną Wojciechowską. Ona tak pięknie potrafi opowiadać o podróżach, o tym jak żyją ludzie w innych krajach. A poza tym to Pani z telewizji. Dzieciaki będą przeszczęśliwe! pozdrawiam i tak trzymaj!

Marta Wójcik pisze...

Oby Ci sie udalo. Sprawa rzeczywiscie powazna, ale mam taka zasade, ze jesli czlowiek bardzo czegos chce to to osiagnie:)
Powodzenia!

Oliwia Kownacka pisze...

Nie moge sie doczekac 😊😊😊

adare pisze...

Martyna przyjedzie na bank!

Anonimowy pisze...

Jak można byłoby odmówić takiej zdeterminowanej osobie jak Kamilka , myślę, że przyjedzie.