21 lipca 2015

Spotkanie z Panią Kasią Nowicką -Mandes!

Dobry wieczór!
Co u Was słychać? Dzisiaj odwiedziła mnie Pani Kasia Nowicka-Mandes . Poznała mnie przez udostępnienia bloga przez Martynę Wojciechowską i dzisiaj przyjechała do mnie prosto z Warszawy. Przed jej przyjazdem starsznie się stresowałam, ale nie potrzebnie. Było naprawdę fantastycznie. Dostałam od niej prezent. Są to 2 notatniki z gadżetami. Bardzo dziękuje prezent jest niesamowity! Pani Kasia zajmuję się różnymi filmikami i była asystentką przy filmie "Baby Blues " i  przy "W imię". Niedawno nawet dostała nominację wraz z jej znajomym , nominację za najlepszy polski film na Gdańskim festiwalu. Nominowany film jest dokumentalny i nazywa się " Macedończyk ". Dostałam od niej ciekawą propozycję. Zaproponowała mi robienie filmików z codziennego mojego życia. Hmmm...czemu nie. Warto spróbować. W czwartek mam kolejne spotkanie dotyczące projektu. Zobaczymy co z tego wyjdzie! Tymczasem kładę już się spać . Dobranoc!

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

A czemu te filmiki mają służyć ?

Kamila Makowska pisze...

Te filmiki mają uświadomić innym ludziom jak wygląda nasze życie oraz pokazać, że niektóre problemy są błahostkami niż problemy dzieci onkologicznych. ;) Pozdrawiam

Anonimowy pisze...

Skoro to mają być filmiki o Tobie i innych dzieciach to pani pewnie też zadbała o odrobię radości dla tych innych dzieciaczków zgodnie z tym co słusznie wyznajesz, że wszystkie dzieci nasze są. Podoba mi się ,że Ty lubisz im sprawiać radość. Tak trzymaj i nie daj się zmienić tzw. " popularności".