17 lipca 2015

Moje motywujące piosenki!

Dzień dobry ponownie!
Jak wam obiecałam kilka dni temu. Dodaję post o moich motywujących piosenkach. Mam takie 2 piosenki ,ale jedna jest dla mnie bardzo wyjątkowa. Pierwsza piosenka jest rapera Eminema - I need a doctor. Wiadomo może Eminem ma trochę wulgaryzmy w tekstach piosenek, ale kocham tą piosenkę. Poznałam tą piosenkę 3 lata temu jak byłam na wspomaganiu serca w Zabrzu. Czekałam na serce.Wtedy była hitem. Najbardziej zgadzał się refren.

"I'm about to lose my mind
you've been gone for so long
I'm running out of time
I need a doctor, call me a doctor
I need a doctor, doctor
to bring me back to life".

Po angielsku to znaczy:

"Zaraz poskradam zmysły
Nie ma cię tak długo, mam coraz mniej czasu
Potrzebuję doktora, zawołajcie doktora
Potrzebuję doktora, by przywrócił mnie do życia".

Jeszcze w dzień przeszczepu ją słuchałam i musiałam zaśpiewać ją doktorowi dyżurnemu. Powiedział, że nie przeszczepią mi serca póki nie zaśpiewam czegoś. Ach.... jakie to były fajne czasy. Do dzisiaj ją słucham i ona najbardziej mnie motywuje teraz do walki z nowotworem! Słuchając tego mówię sobie, że muszę żyć. Przeżyłam przeszczep serca to teraz muszę zwyciężyć z nowotworem! Druga piosenka pewnie większość ją zna, bo była na Eurowizji 2015. Piosenka z Gruzji. Nina Sublatti - Warrior. " Warrior " to znaczy wojownik. Jestem teraz wojowniczką. Walczę teraz ostro z chorobą .Słuchając tej piosenki daje mi siłę i pewność siebie, że wygram. To chyba na dzisiaj koniec. Mam nadzieję, że spodoba wam się dzisiejszy post! 3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Kamilka a może Ty ułożysz tekst do jakiejś piosenki, ładnie piszesz na blogu masz fajne przemyślenia, z chorobą dajesz rady to i z tekstem sobie poradzisz. :)

Liebe ist für alle da pisze...

Moją ulubioną motywacyjną piosenką od wielu, wielu lat jest IRA "Parę chwil". Polecam :)

Nasty Patty pisze...

Wojowniczko walcz, walcz! I wygrasz to! Na pewno! ;3