16 czerwca 2015

Telewizja !

Dzień Dobry! Ja niestety już wróciłam do szpitala ,ale na weekend może wyjdę do domku. Jutro mam dostać chemię.Dostałam paczkę z fundacji "Tak dla transplantacji". Jej ! Rozdałam już masę gadżetów .Mam oświadczenia woli. Niestety nie mogę zostać dawcą ,bo po nowotworach nie biorą narządów .Szkoda. Słyszeliście kto jest ministrem zdrowia? Profesor Marian Zembala. Ja się bardzo cieszę ,że zaszedł tak wysoko, ponieważ on jest niesamowitym człowiekiem. Wiem, bo poznałam go osobiście i dzięki niemu zostałam uratowana w jego klinice. Naprawdę jestem mu wdzięczna. Tym czasem dzisiejszy post jest o telewizji. Gdzie nie przewiniesz to jest ukryta prawda, dlaczego ja, trudne sprawy,szpital, szkoła,pielęgniarki itp. Błagam ,po co to komu? Sądziłam ,że telewizja powinna chociaż trochę nas uczyć, a zamiast tego nas całkiem ogłupia . Kogo to interesuję ,że matka przespała się z chłopakiem córki? Czy większych głupot nie mogą wymyślić? Nie wspomnę już ,że córka zabiła kogoś z rodziny ,bo jej chłopak zaczął flirtować z kimś kto należy do pokrewieństwa .Człowiek po pracy chce sobie coś mądrego  obejrzeć w telewizji ,a tu same głupoty lecą. Już lepiej oglądać Ugotowanych ,bo przynajmniej można skorzystać z przepisów. Kiedyś leciało " Operacja Życie" to puszczali to dopiero o 22.35. Program o transplantacji, ale po co puszczać go o normalnych porach gdy ludzie są po pracy ,tylko lepiej puszczać jak wszyscy idą spać albo pracują. Co zrobisz ? Nic nie zrobisz... Niestety. :-(

5 komentarzy:

Agnesis pisze...

Zgodzę się z Tobą w 100%!!!
"Operacja życie" to genialny program, który promuje transplantologię, pokazuje to trochę z bliższej strony, a emitowany jest tak okropnie późno że niewiele kto może go obejrzeć!
Co do poznania pana profesora Zembali, bardzo Ci zazdroszczę ;)

jolik2000 pisze...

mój syn troszkę starszy od ciebie, ale to ja mu musze tłumaczyć, że to ewidentna strata czasu na takie programy. Podeślę mu Twojego bloga! Trzymaj się kochana!

zuz pisze...

To prawda. Najgorsze że te seriale oglądają małe dzieci. Na oddziałach dziecięcych rodzice oglądają te głupoty zamiast dać dzieciom pooglądać ich programy ;)

zuz pisze...

To prawda. Najgorsze że te seriale oglądają małe dzieci. Na oddziałach dziecięcych rodzice oglądają te głupoty zamiast dać dzieciom pooglądać ich programy ;)

Anonimowy pisze...

Mądre słowa :D mimo młodego wieku masz ciekawy pogląd na życie i rzeczy, które cię otaczają :D fajnie, że jesteś otwarta na sprawy, które są powszechnie znane, ale nikt nie za bardzo o nich mówi, a szkoda. Tak czy inaczej chciałabym pogratulować Ci bloga i życzyć jak najszybszego powrotu do zdrowia ;) myśl pozytywnie, a wszystko będzie dobrze!
Wielka inspiracja ��:)