12 czerwca 2015

Raz się żyję...

Właśnie raz się żyję  ,więc wykorzystajmy ten czas jak najlepiej. Nie marudz ,że twoje życie jest bezsensu ,bo coś ci nie wyszło. Ciesz się każdą chwilą,bo życie jest za krótkie.  Doceń to co masz. Doceń swoich ukochanych rodziców, znajomych i swój wolny czas. Pomimo nauki, doceń to ,bo w przyszłości możesz być kimś naprawdę wykształconym. Doceń swoje zdrowie, że nie musisz miesiącami siedzieć w szpitalu. Doceń swoją urodę . Każdy przecież jest pytanie piękny. Nie przejmuj się nadwagą . Naprawdę doceń to ,bo mogło być inaczej. Korzystaj z życia jak tylko możesz . Nie przejmuj się wrogami, zignoruj ich plotki.  Przyjaciele cię znają i wiedzą kim naprawdę jesteś .

2 komentarze:

Natalia Kowalska pisze...

Hej :) przeczytalam Twojego posta na zajeciach i zrobil na mnie ogromne wrazenie. Jestes cudowna osoba ! Jesli kiedykolwiek bedziesz chciala po prostu porozmawiac to nie boj sie do mnie napisac ;) Dobrego dnia ! :)

Anonimowy pisze...

Odwiedziłam Twój blog dzięki M.Wojciechowskiej i bardzo z tego powodu się cieszę. Jesteś wspaniałą osobą i dobrze wiedzieć, że tacy ludzie istnieją, wszystkiego dobrego, niech blog się rozwija i czyta go jak najwięcej osób! :) Gosia.