14 czerwca 2015

Marzenia !

Starajmy się spełniać marzenia. 
Każdy z nas ma jakieś marzenie. Wyjazd w przyszłości za granice, piosenkarstwo,medycyna, piłkarstwo itd. Starajmy się spełniać swoje własne marzenia. Jak ktoś chce być lekarzem ,to niech dużo się uczy i niech czyta książki o medycynie. Jak piosenkarzem, to niech spróbuje nagrać się na Isingu . Jak piłkarzem ,to niech dużo ćwiczy i się zapisze na trening piłki nożnej. Jak Vlogerem to niech spróbuje nagrywać różne filmiki na YouTube .Naprawdę spróbuj zrealizować swoje marzenie, bo warto. Na pewno w przyszłości będziesz z tego zadowolony. Moim marzeniem jest akurat żeby wyzdrowieć i nigdy nie chorować, ale moim drugim marzeniem było i jest nauczyć się biegle języka angielskiego i hiszpańskiego oraz w przyszłości wyjechać do Hiszpanii. Wciąż próbuję realizować moje marzenie . Chciałam w tym roku dobrze się uczyć, mieć dobre stopnie i wybrać moją wymarzoną szkołę hiszpańskojęzyczną , ale cóż choroba nie pozwoliła mi . Może za rok, ale pomimo choroby spełniam swoje marzenie i uczę się hiszpańskiego, żeby umieć w przyszłości biegle. Więc warto realizować marzenia i nigdy nie mów nigdy. Chociaż spróbuj ,bo może ci się to udać . ;-)

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Pisząc tego bloga, pokazujesz ludziom o czym należy pamiętać w życiu codziennym. Czytając Twoje posty zrozumiałam, przypomniałam sobie co jest tak naprawdę ważne. Te słowa na pewno otworzyły oczy wielu osobą. Masz kolejna czytelniczkę :)
Kamilka, jestem z Tobą, trzymaj się!

Anonimowy pisze...

Jesteś wspaniałą mała osóbką, masz juz tak szerokie i dobre spojrzenie na świat. Trzymam kciuki za Ciebie i modlę się o Twoje zdrowie.

Anonimowy pisze...

Mądra z Ciebie dziewczyna, na prawdę silna! Dużo zdrowych osób nie docenia tak życia jak Ty to robisz!Pięknie, że dzielisz się tym! Niech Anioły czuwają nad Tobą, życzę Ci z całego serca żebyś wyzdrowiała!!!
Z modlitwa Jagoda